Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické a marketingové účely využíváme soubory cookies. Děkujeme za pochopení.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NOVINKY

arr3

O FIRMĚ

Firma HK SILVER, s.r.o. nabízí krásné a originální stříbrné šperky a šperky z chirurgické oceli - prsteny, náušnice, přívěsky, náramky, náhrdelníky, řetízky a soupravy za skvělé ceny.

Vybrat si můžete ze široké nabídky, kterou stále rozšiřujeme o nové produkty. Pokud zde nenajdete co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se sehnat po čem toužíte.

Firma HK SILVER, s.r.o.byla založena v roce 2000 a od té doby dováží šperky přímo od výrobců z řady zemí, např.z Mexika, Thajska, Itálie, Řecka, Činy. Sortiment je velmi široký. Může si v něm vybrat každý podle svého vkusu od jemných šperků po masivní luxusní kousky, šperky vhodné pro každodenní nošení i šperky pro vyjímečné příležitosti, šperky s krásnými přírodními kameny, zirkony, perlami, doplněny kůží, mušlemi.

Všechny nabízené šperky jsou skladem, objednávky vyřizujeme obratem, svůj šperk tedy můžete dostat téměř ihned.

Firma je registrována u Puncovního úřadu. Stříbrné šperky jsou vyrobeny ze stříbra rizost 925/1000 a jsou dle zákona opatřeny puncem.

České puncovní značky pro stříbrné šperky: